KAŻDY DZIEŃ JEST OKAZJĄ

Kształcimy wszechstronnych, świadomych tancerzy

ATOM – to nie tylko formacje taneczne, to Studio Tańca ,które daje możliwość wielowymiarowej edukacji tanecznej. Kształcimy wszechstronnych, świadomych tancerzy. Edukacja zaczyna się od 3 roku życia. Dzieci przygotowywane są do dalszego etapu nauki tańca pod kątem koordynacji ruchowej, wrażliwości na muzykę i kreatywności. W późniejszych latach kształcenia młodzi tancerze mają dostęp do wielu technik tanecznych prowadzonych cyklicznie i warsztatowo przez najlepszych instruktorów w Polsce tj.: gimnastyka, akrobatyka, jazz, modern, taniec współczesny, hip hop, latino i wiele innych.

Atom to przede wszystkim ludzie. Nie tylko tancerze ,pasjonaci i miłośnicy tańca, ale także rodzice i wszystkie osoby zaangażowane w tworzenie i istnienie Atomu. Wielka pasja, ale i wielka praca stanowią o sukcesie każdego z nas.

Minęły 24 lata istnienia Atomu. Każdy rok przynosił nam nowe cele, nowe wyzwania i nowe sukcesy. Pasja, przyjaźń i zaangażowanie wyznaczały i wyznaczają nam drogę do celu jakim zawsze jest stworzyć coś wyjątkowego. Mamy nadzieję, że te 24 lata to dopiero wstęp do naszej długiej i niezwykle ciekawej historii.