UWAGA UWAGA

W Atom Dance Studio trwają nabory do grup na nowy sezon 2020/2021

Przyjdź śmiało do naszego studia mieszczącego się na ul. Sielskiej 2, weź udział w zajęciach próbnych zupełnie za darmo i przekonaj się w której grupie tanecznej chciałabyś/chciałbyś tańczyć.

Dzięki temu poznasz atmosferę panującą w naszym studiu,przekonasz się na co stawiamy w kształceniu naszych tancerzy i spróbujesz różnych styli tanecznych, byś sam wybrał w jakim czujesz się najlepiej a wtedy nasi instruktorzy zadbają by dopasować Cię do najbardziej odpowiedniej grupy
Jeśli się wahasz powiemy Ci dlaczego wybór naszej szkoły jest tym najlepszym:

  • Atom jest cenionym zespołem tanecznym nie tylko w Polsce ale i na świecie. To trzykrotni mistrzowie świata i finaliście nie jednego show telewizyjnego takiego jak World of Dance – Polska czy Got to Dance – tylko taniec.
  • To jedyna szkoła tańca, która skupia się na wszechstronnym kształtowaniu tancerzy,ponieważ w każdej grupie czy Streetowej czy jazzowej uczymy podstaw wszelkich technik,które są potrzebne do ogólnego rozwoju świadomego tancerza.
  • Specjalizujemy się w formacji tańca show Dance-w tańcu wykorzystuje się rekwizyty i scenografie. Show Dance można nazwać mały teatr tańca. Czerpie z hip-hopu, disco, breakdance, gimnastyki artystycznej, jazzu i wielu, wielu innych form tanecznych. Jeśli więc Twoje dziecko jest pełne energii bądź pragnie połączyć swoją artystyczną dusze z nauką tańca to idealna forma taneczna właśnie dla kreatywnych i otwartych ludzi.
  • W swojej ofercie oprócz tańca mamy również zajęcia fitness, zatem jeśli interesują Cię takie zajęcia jak bup(brzuch uda pośladku),salsation,czy zdrowy kręgosłup i masz ochotę zrobić coś dobrego dla ciała i duszy bądź lepiej spożytkować czas podczas czekania na swoją pociechę aż skończy zajęcia to idealne rozwiązanie.
  • Jesteśmy studiem,które sprowadza profesjonalnych tancerzy z całej Polski, współpracujemy z takimi tancerzami jak Maniek Kotarski,Sandy Rzezniczak,Natalia Lala Konarska,Dariusz Bujnowski,Łukasz Ludwiczak i wielu innych,dzięki czemu dzieci i młodzież może uczyć się od najlepszych,rozwijac się na dużą skalę a nawet dzięki pracowitości budować swoją karierę taneczną.
  • Nauka to nie wszystko dlatego organizujemy również liczne obozy i kolonie dla dzieci i młodzieży, by prócz nauki mogły wiązać relacje na lata i zacieśniać więzy między sobą-sprawić by atmosfera na sali była jeszcze przyjemniejsza a ludzie wokół stali się taneczną rodziną.
Zapisz się telefonicznie pod numerem 791 896 015 lub: